" />
  • BIST 107.693
  • Altın 143,291
  • Dolar 3,5369
  • Euro 4,1404
  • İstanbul 25 °C
  • Ankara 28 °C

2015 Genel Seçiminde TBMM'ye giren isimlerin listesi

2015 Genel Seçiminde TBMM'ye giren isimlerin listesi
AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekili listeleri belli oldu. Resmi olmayan sonuçlara göre HDP ile MHP'nin vekil sayısı birbirine eşit.

Türkiye dün sandık başına gitti ve yeni milletvekillerini seçti. Dün saat 17:00'da biten oylamanın ardından sandıkların tamamı açıldı ve Meclis'e girecek yeni vekiller de belli oldu.

İŞTE İL İL PARTİ PARTİ İSİM İSİM MİLLETVEKİLLERİ TAM LİSTESİ:

ADANA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

 

* AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLLERİ:

Necdet Ünüvar,
Fatma Güldemet Sarı,
Sadullah Kısacık,
Talip Küçükkan,
Mehmet Şükrü Erdinç

* CHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ:

Elif Doğan Türkmen,
Zülfikar İnönü Tümer,
İbrahim Özdiş,
Aydın Uslupehlivan

* MHP ADANA MİLLETVEKİLLERİ:

Mevlüt Karakaya,
Muharrem Varlı,
Seyfettin Yılmaz

* HDP ADANA MİLLETVEKİLLERİ:

Rıdvan Turan,
Meral Danış Beştaş

ADIYAMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ:

Ahmet Aydın,
Adnan Boynukara,
İbrahim Halil Fırat,
Salih Fırat

* HDP ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİ:

Behçet Yıldırım

AFYONKARAHİSAR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ:

Halil Ürün,
Ali Özkaya,
Remziye Sıvacı

* MHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ:

Mehmet Parsak

* CHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLLERİ:

Burcu Kayıkcı

AĞRI 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* HDP AĞRI MİLLETVEKİLLERİ:

Leyla Zana,
Berdan Öztürk,
Dirayet Taşdemir,
Mehmet Emin İlhan

AKSARAY 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ:

İlknur İnceöz,

Nevzat Palta

* MHP AKSARAY MİLLETVEKİLLERİ:

Turan Yaldır

AMASYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLLERİ:

Mehmet Naci Bostan,
Sait Yüce

* CHP AMASYA MİLLETVEKİLLERİ:

Mustafa Tuncer

ANKARA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ ANKARA MİLLETVEKİLLERİ:

Yalçın Akdoğan,
Ahmet Gündoğdu,
Ali İhsan Arslan,
Jülide Sarıeroğlu,
Murat Alparslan,
Ertan Aydın,
Tülay Selamoğlu,
Emrullah İşler,
Ahmet İyimaya,
Lütfiye Selva Çam,
Vedat Bilgin,
Aydın Ünal,
Ayhan Yılmaz,
Mahmut Sami Mallı,
Nevzat Ceylan

* CHP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ:

Ayşe Gülsün Bilgehan,
Necati Yılmaz,
Tekin Bingöl,
Aylin Nazlıaka,
Levent Gök,
Ali Haydar Hakverdi,
Bülent Kuşoğlu,
Şenal Sarıhan,
Murat Emir,
Ahmet Haluk Koç,
Nihat Yeşil

* MHP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ:

Yıldırım Tuğrul Türkeş,
Zühal Topcu,
Mustafa Erdem,
Şefkat Çetin,
Mustafa Mit

* HDP ANKARA MİLLETVEKİLLERİ:

Sırrı Süreyya Önder

ANTALYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ:

Lütfi Elvan, Mustafa Köse,
Hüseyin Samani,
Gökcen Özdoğan Enç,
Sena Nur Çelik

* CHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ:

Niyazi Nefi Kara,
Deniz Baykal,
Çetin Osman Budak,
Mustafa Akaydın,
Devrim Kök

* MHP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ:

Mehmet Günal,
Ahmet Selim Yurdakul,
Tarkan Akıllı

* HDP ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ:

Hakkı Saruhan Oluç

ARDAHAN 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* HDP ARDAHAN MİLLETVEKİLİ:

Taşkın Aktaş

* AK PARTİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ:

Orhan Atalay

ARTVİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ:

İsrafil Kışla

* CHP ARTVİN MİLLETVEKİLİ:

Orhan Atalay

AYDIN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* CHP AYDIN MİLLETVEKİLLERİ:

Bülent Tezcan,
Metin Lütfi Baydar,
Hüseyin Yıldız,
Mehmet Fatih Atay

* AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLLERİ:

Mehmet Sadım Atay,
Abdurrahman Öz

* MHP AYDIN MİLLETVEKİLİ:

Ali Uzunırmak

BALIKESİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ:

Mahmut Poyrazlı,
Sema Kırcı,
Ali Aydınlıoğlu

* CHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ:

Mehmet Tüm,
Ahmet Akın,
Namık Havutça

* MHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ:

İsmail Ok,
Recep Çetin

BARTIN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ:

Yılmaz Tunç

* CHP BARTIN MİLLETVEKİLİ:

Muhammet Rıza Yalçınkaya

BATMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* HDP BATMAN MİLLETVEKİLLERİ:

Ali Atalan,
Saadet Becerikli,
Ayşe Acar Başaran

* AK PARTİ BATMAN MİLLETVEKİLİ:

Ziver Özdemir

BAYBURT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ:

Naci Ağbal

* MHP BAYBURT MİLLETVEKİLİ:

Karabey Kadri Karaoğlu

BİLECİK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ:

Halil Erdemir

* CHP BİLECİK MİLLETVEKİLİ:

Yaşar Tüzün

BİNGÖL 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ BİNGÖL MİLLETVEKİLLERİ:

Şebnem Koçakelçi,
Enver Fehmioğlu

* HDP BİNGÖL MİLLETVEKİLİ:

Hişyar Özsoy

BİTLİS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* HDP BİTLİS MİLLETVEKİLLERİ:

Mizgin Irgat,
Mahmut Celadet Gaydalı

* AK PARTİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ:

Vedat Demiröz

BOLU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLLERİ:

Ali Ercoşkun,
Fehmi Küpçü

* CHP BOLU MİLLETVEKİLLERİ:

Tanju Özcan

BURDUR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ:

Reşat Petek

* CHP BURDUR MİLLETVEKİLİ:

Mehmet Göker

* MHP BURDUR MİLLETVEKİLİ:

Alparslan Ahmet Dursun

BURSA 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLLERİ:

Mehmet Müezzinoğlu,
Emine Yavuz Gözgeç,
Cemalettin Kani Torun,
Hüseyin Şahin,
İsmet Su,
Hakan Çavuşoğlu,
Önder Matlı,
Zekeriya Birkan,
Bennur Karaburun

* CHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ:

Lale Karabıyık,
Ceyhun İrgil,
Orhan Sarıbal,
Erkan Aydın,
Nurhayat Altaca Kayıoğlu

* MHP BURSA MİLLETVEKİLLERİ:

İsmet Büyükataman,
Kadir Koçdemir,
Tevfik Topçu

* HDP BURSA MİLLETVEKİLİ:

Asiye Kolçak

ÇANAKKALE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* CHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİ:

Muharrem Erkek,
Bülent Öz

* AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ:

Bülent Turan

* MHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ:

İbrahim Kürşat Tuna

ÇANKIRI 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ ÇANKIRI MİLLETVEKİLLERİ:

Muhammet Emin Akbaşoğlu,
Hüseyin Filiz

ÇORUM 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLLERİ:

Salim Uslu,
Cahit Bağcı,
Lütfiye İlksen
Ceritoğlu Murt

* CHP ÇORUM MİLLETVEKİLİ: Tufan Köse

DENİZLİ 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ:

Nihat Zeybekci,
Mehmet Yüksel,
Bilal Uçar

* CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİ:

Melike Basmacı,
Kazım Arslan,
Gülizar Biçer Karaca

* MHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ:

Emin Haluk Ayhan

DİYARBAKIR 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* HDP DİYARBAKIR MİLLETVEKİLLERİ:

İdris Baluken,
Nursel Aydoğan,
Nimetullah Erdoğmuş,
Feleknas Uca,
Altan Tan,
Çağlar Demirel,
Ziya Pir,
İmam Taşçıer,
Sibel Yiğitalp,
Edib Berk

* AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ:

Cevdet Yılmaz

DÜZCE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLLERİ:

Faruk Özlü,
Fevai Arslan,
Ayşe Keşir

EDİRNE 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* CHP EDİRNE MİLLETVEKİLLERİ:

Okan Gaytancıoğlu,
Erdin Bircan

* AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ:

Şemsettin Emir

ELAZIĞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLLERİ:

Şuay Alpay,
Metin Bulut,
Serpil Bulut

* MHP ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ:

Yavuz Temizer

ERZİNCAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ:

Talha Erol Durmaz

* CHP ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ:

Erdoğan Özyalçın

ERZURUM 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLLERİ:

Efkan Ala, Adnan Yılmaz, Zehra Taşkeneslioğlu, İbrahim Aydemir

* MHP ERZURUM MİLLETVEKİLİ:

Kamil Aydın

* HDP ERZURUM MİLLETVEKİLİ:

Seher Akçınar Bayar

ESKİŞEHİR 25. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* CHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ:

Gaye Usluer, Utku Çakırözer, Cemal Okan Yüksel

* AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ:

Nabi Avcı,
Salih Koca

* MHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ: Ruhsar Demirel

GAZİANTEP 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ:

Mehmet Şimşek,
Abdülhamit Gül,
Şamil Tayyar,
Canan Candemir Çelik,
Abdullah Nejat Koçer,
Mehmet Erdoğan

* MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ:

Ümit Özdağ,
Ertuğrul Tolga Orhan

* CHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ:

Mehmet Şeker,
Mehmet Gökdağ

* HDP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ:

Celal Doğan,
Mahmut Toğrul

GİRESUN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ GİRESUN MİLLETVEKİLLERİ:

Turhan Alçelik,
Adem Tatlı

* CHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ:

Bülent Yener Bektaşoğlu

* MHP GİRESUN MİLLETVEKİLİ:

Orhan Erzurum

GÜMÜŞHANE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ:

Kemalettin Aydın

* MHP GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ:

Mustafa Canlı

HAKKARİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* HDP HAKKARİ MİLLETVEKİLLERİ:

Selma Irmak,
Nihat Akdoğan,
Abdullah Zeydan

HATAY 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLLERİ:

Adem Yeşildal,
Orhan Karasayar,
Mehmet Öntürk,
Mehmet Alğan,
Hacı Bayram Türkoğlu

* CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİ:

Hilmi Yarayıcı,
Mevlüt Dudu,
Serkan Topal,
Birol Ertem

* MHP HATAY MİLLETVEKİLİ:

Adnan Şefik Çirkin

IĞDIR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* HDP IĞDIR MİLLETVEKİLİ:

Mehmet Emin Adıyaman

* MHP IĞDIR MİLLETVEKİLİ:

İsa Yaşar Tezel

ISPARTA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLLERİ:

Süreyya Sadi Bilgiç,
Recep Özel

* MHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ:
Nuri Okutan

* CHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ:
İrfan Bakır

İSTANBUL 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ:

İdris Güllüce,
Mihrimah Belma Satır,
Erol Kaya,
Ahmet Berat Çonkar,
Osman Can,
Berat Albayrak,
İsmet Uçma,
Metin Külünk,
Ravza Kavakcı Kan,
Erkan Kandemir,
Alev Dedegil,
Mehmet Ali Pulcu,
Hasan Sert,
Hüseyin Yayman,
Volkan Bozkır,
Ayşe Nur Bahçekapılı,
Ekrem Erdem,
Aziz Babuşçu,
Durmuş Alı Sarıkaya,
Ethem Tolga,
Şirin Ünal,
Fatma Benli,
Hüseyin Bürge,
Sevim Savaşer,
Haydar Ali Yıldız,
Marka Eseyan,
Mustafa Şentop,
Özlem Zengin,
Feyzullah Kıyıklık,
Mehmet Muş,
Mehmet Doğan Kubat,
Tülay Kaynarca,
Abdürrahim Boynukalın,
Harun Karaca,
Uğur Işılak,
Mustafa Yeneroğlu,
Mustafa Afşin Yazıcıoğlu,
Mehmet Metiner, Halis Dalkılıç

* CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ:

Şafak Pavey,
Gamze Akkuy İlgezdi,
Gürsel Tekin,
Barış Yarkadaş,
Mehmet Akif Hamzaçebi,
Mahmut Tanal,
İlhan Kesici,
Oğuz Kaan Salıcı,
İhsan Özkes,
Onursal Adıgüzel,
Ali Özcan,
Selina Doğan,
Aykut Erdoğdu,
Mustafa Sezgin Tanrıkulu,
Dursun Çiçek,
Süleyman Sencer Ayata,
Gülay Yedekci Arslan,
Kadri Enis Berberoğlu,
Didem Engin,
Bihlun tamaylıgil,
İlhan Cihaner,
Engin Altay,
Ali Şeker,
Erdoğan Toprak,
Eren Erdem,
Murat Özçelik,
Zeynel Emre,
Mehmet Bekaroğlu

* MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ:

Edip Semih Yalçın,
İzzet Ulvi Yönter,
Uygar Suphi Aktan,
Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu,
Celal Adan,
Murat Başesgioğlu,
Meral Akşener,
Atila Kaya,
İsmail Faruk Aksu,
Arzu Erdem

* HDP İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİ:

Selahattin Demirtaş,
Hüda Kaya,
Erdal Ataş,
Turgut Öker,
Filiz Kerestecioğlu,
Sezai Temelli,
Pervin Buldan,
Garo Paylan,
Abdullah Levent Tüzel,
Ali Kenanoğlu,
Emine Beyza Üstün

İZMİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* CHP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ:

Selin Sayek Böme, Musa Çam, Ahmet Tuncay Özkan, Tacettin Bayır, Özcan Purçu, Ali Yiğit, Zeynep Altıok, Kemal Kılıçdaroğlu, Zekeriya Temizel, Mustafa Ali Balbay, Aytun Çıray, Kamil Okyay Sındır, Ali Engin

* AK PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLLERİ:

Veysel Eroğlu, Fatma Seniha Nükhet Hotar, Cemil Şeboy, Hüseyin Kocabıyık, Mustafa İbrahim Turhan, Nesrim Ulema, Hamza Dağ
MHP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ: Oktay Vural, Aslan Savaşan, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Murat Koç

* HDP İZMİR MİLLETVEKİLLERİ:

Ertuğrul Kürkçü, Müslüm Doğan

KAHRAMANMARAŞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ:

Mahir Ünal,
Nursel Reyhanlıoğlu,
Veysi Kaynak,
Sevde Beyazıt Kaçar,
Mehmet Uğur Dilipak,
Mehmet İlker Çitil

* MHP KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ:

Fahrettin Oğuz Tor, Sefer Aycan

KARABÜK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ:

Osman Kahveci

* MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ:

Durmuş Yalçın

KARAMAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ KARAMAN MİLLETVEKİLLERİ:

Recep Konuk, Recep Şeker

KARS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* HDP KARS MİLLETVEKİLLERİ:

Ayhan Bilgen,
Şafak Özanli

* AK PARTİ KARS MİLLETVEKİLİ:

Mehmet Uçum

KASTAMONU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLLERİ:

Mustafa Gökhan Gülşen,
Metin Çelik

* MHP KASTAMONU MİLLETVEKİLİ:

Emin Çınar

KAYSERİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ:

Mehmet Özhaseki,
Ahmet Doğan,
Yaşar Karayel,
Kemal Tekden,
Havva Talay Çalık

* MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİ:

Yusuf Halaçoğlu,
Ali Kilci,
Süleyman Korkmaz

* CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ:

Çetin Arık

KIRIKKALE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLLERİ:

Kağan Köksal,
Ramazan Can

* MHP KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ:

Seyih Ahmet Göçer

KIRKLARELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLLERİ:

Türabi Kayan,
Vecdi Gündoğdu

* AK PARTİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ:
Hamdi Irmak

KIRŞEHİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ:

Salih Çetinkaya

* MHP KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ:

Cemil Yıldırım Türk

KİLİS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ KİLİS MİLLETVEKİLİ:

Reşit Polat

* MHP KİLİS MİLLETVEKİLİ:

Mustafa Yün

KOCAELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ:

Fikri Işık,
Radiye Sezer Katırcıoğlu,
Zeki Aygün,
İlyas Şeker,
Mehmet Akif Yılmaz,
Cemalettin Kaflı

* CHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ:

Fatma Kaplan Hürriyet,
Haydar Akar,
Tahsin Tarhan

* MHP KOCAELİ MİLLETVEKİLLERİ:

Saffet Sancaklı,
Lütfü Türkkan

KONYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLLERİ:

Ahmet Davutoğlu,
Mustafa Baloğlu,
Hüsnüye Erdoğan,
Ziya Altunyaldız,
Muhammet Uğur Kaleli,
Leyla Şahin Usta,
Mehmet Babaoğlu,
Abdullah Ağralı,
Halil Etyemez,
Rüveyde Gülseren Işık,
Hacı Ahmet Özdemir

* MHP KONYA MİLLETVEKİLLERİ:

Mustafa Kalaycı,
Mustafa Sait Gönen

* CHP KONYA MİLLETVEKİLİ:

Mustafa Hüsnü Bozkurt

KÜTAHYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ:

Mustafa Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu, İshak Gazel

* MHP KÜTAHYA MİLLETVEKİLLERİ:

Alim Işık

MALATYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLLERİ:

Öznur Çalık,
Taha Özhan,
Mustafa Şahin,
Nurettin Yaşar,
Bülent Tüfenkci

* CHP MALATYA MİLLETVEKİLİ:

Veli Ağbaba

MANİSA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLLERİ:

Recai Berber,
Uğur Aydemir,
Selçuk Özdağ,
Murat Baybatur

* CHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ:

Özgür Özel, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer

* MHP MANİSA MİLLETVEKİLLERİ:

Erkan Akçay, Zeynel Balkız

MARDİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* HDP MARDİN MİLLETVEKİLLERİ:

Mithat Sancar,
Gülser Yıldırım,
Erol Dora,
Mehmet Ali Aslan,
Enise Güneyli

* AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ:

Orhan Miroğlu

MERSİN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* CHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ:

Hüseyin Çamak,

Durmuş Fikri Sağlar,

Aytuğ Atıcı

* AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLLERİ:

Mustafa Muhammet Gültak,
Yılmaz Tezcan,
Muhsin Kızılkaya

* MHP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ:

Oktay Öztürk,
Baki Şimşek,
Ali Öz

* HDP MERSİN MİLLETVEKİLLERİ:

Dengir Mir Mehmet Fırat,
Çilem Öz

MUĞLA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* CHP MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ:

Akın Üstündağ,
Ömer Süha Aldan,
Nurettin Demir

* AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLLERİ:

Hasan Özyer,
Hasan Kökten

* MHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ:

Mehmet Erdoğan

MUŞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* HDP MUŞ MİLLETVEKİLLERİ:

Burcu Çelik Özkan,
Ahmet Yıldırım

* AK PARTİ MUŞ MİLLETVEKİLİ:

Mehmet Emin Şimşek

NEVŞEHİR 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLLERİ:

Mustafa Açıkgöz,
Murat Göktürk

* MHP NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ:

Mehmet Varol

NİĞDE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLLERİ:

Alpaslan Kavaklıoğlu,
Erdoğan Özegen

* MHP NİĞDE MİLLETVEKİLİ:

Vedat Bayram

ORDU 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLLERİ:

Numan Kurtulmuş,
Oktay Çanak,
İhsan Şener

* CHP ORDU MİLLETVEKİLLERİ:

Seyit Torun, Mustafa Adıgüzel

OSMANİYE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* MHP OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ:

Devlet Bahçeli,
Ruhi Ersoy

* AK PARTİ OSMANİYE MİLLETVEKİLLERİ:

Suat Önal,
Mucahit Durmuşoğlu

RİZE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLLERİ:

Hasan Karal,
Hikmet Ayar,
Osman Aşkın Bak

SAKARYA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLLERİ:

Ayşenur İslam,
Mustafa İsen,
Ali İhsan Yavuz,
Recep Uncuoğlu,
Ali İnci

* MHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ:

Zihni Açba

* CHP SAKARYA MİLLETVEKİLİ:

Engin Özkoç

SAMSUN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ:

Akif Çağatay Kılıç,
Ahmet Demircan,
Fuat Köktaş,
Çiğdem Karaaslan,
Hasan Basri Kurt

* CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ:

Kemal Zeybek,
Hayati Tekin

* MHP SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ:

Erhan Usta,
Hüseyin Edis

SİİRT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* HDP SİİRT MİLLETVEKİLLERİ:

Kadri Yıldırım,
Hatice Seviptekin

* AK PARTİ SİİRT MİLLETVEKİLİ:

Yasin Aktay

SİNOP 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ SİNOP MİLLETVEKİLİ:

Cengiz Tokmak

* CHP SİNOP MİLLETVEKİLİ:

Barış Karadeniz

SİVAS 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ SİVAS MİLLETVEKİLLERİ:

İsmet Yılmaz,
Hilmi Bilgin,
Selim Dursun

* MHP SİVAS MİLLETVEKİLİ:

Celal Dağgez

* CHP SİVAS MİLLETVEKİLİ:

Ali Akyıldız

ŞANLIURFA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ:

Nureddin Nebati,
Mehmet Kasım Gülpınar,
Seyit Eyyüpoğlu,
Mazhar Bağlı,
Halil Özcan,
Hamide Sürücü,
Ahmet Eşref Fakıbaba

* HDP ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ:

Osman Baydemir,
Dilek Öcalan,
İbrahim Ayhan,
Leyla Güven,
Ziya Çalışkan

ŞIRNAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* HDP ŞIRNAK MİLLETVEKİLLERİ:

Faysal Sarıyıldız, Leyla Birlik, Ferhat Encu, Aycan İrmez

TEKİRDAĞ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ:

Faik Öztrak,
Candan Yüceer,
Emre Köprülü

* AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ:

Mustafa Yel,
Ayşe Doğan

* MHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLLERİ:

Bülent Belen

TOKAT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLLERİ:

Coşkun Çakır,
Celil Göçer,
Fatma Gaye Güler

* MHP TOKAT MİLLETVEKİLİ:

Abdurrahman Başkan

* CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ:

Orhan Düzgün

TRABZON 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLLERİ:

Süleyman Soylu,
Muhammet Balta,
Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar

* MHP TRABZON MİLLETVEKİLİ:

Koray Aydın

* CHP TRABZON MİLLETVEKİLİ:

Haluk Pekşen

TUNCELİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* HDP TUNCELİ MİLLETVEKİLLERİ:

Alican Önlü,
Edibe Şahin

UŞAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ:

Mehmet Altay

* CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ:

Özkan Yalım

* MHP UŞAK MİLLETVEKİLİ:

Durmuş Yılmaz

VAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* HDP VAN MİLLETVEKİLLERİ:

Figen Yüksekdağ Şenoğlu,
Lezgin Botan,
Yurdusev Özsökmenler,
Adem Özcaner,
Tuğba Hezer,
Selami Özyaşar,
Remzi Özgökçe

* AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ:

Burhan Kayatürk

YALOVA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ:

Fikri Demirel

* CHP YALOVA MİLLETVEKİLİ:

Muharrem İnce

YOZGAT 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLLERİ:

Abdülkadir Akgül,
Ertuğrul Soysal,
Yusuf Başer

* MHP YOZGAT MİLLETVEKİLİ:

Sadir Durmaz

ZONGULDAK 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

* CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ:

Şerafettin Turpcu,
Ünal Demirtaş

* AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ:

Hüseyin Özbakır,
Faruk Çaturoğlu

* MHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİ:

Zeki Çakan

Bu haber toplam 3408 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Hakkari Haber TV | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel :
Savaş TAŞ - 0.(546) 273 25 56
Yusuf TAŞ- 0.(545) 266 87 94 | Haber Scripti: CM Bilişim