13 Aralık 2018
  • İstanbul7°C
  • Ankara1°C

ASP KURUM ÇALIŞANLARINA YÖNELİK TOPLANTI DÜZENLEDİ!

ASP kurum çalışanlarına yönelik toplantı düzenledi!

Hakkari Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) Müdürü Salih Kaya, kurum personellerine yönelik bir toplantı düzenledi.

11 Kasım 2017 Cumartesi 14:56

ASP konferans salonunda yapılan toplantıya,  il müdür yardımcısı ve kuruluş müdürleri katıldı. Burada konuşan ASP Müdürü Salih Kaya, kamu hizmetlerinin kaliteli, hızlı ve sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için kurumlar arası koordinasyon ve işbirliğinin gerekliliğini söyledi.

Kaya,”Kamu görevlisi olarak bizler vatandaşlarımıza hizmet etmekle yükümlüyüz. Bu nedenle tüm kurumlarımızda vatandaş odaklı bir hizmet anlayışı içinde olmamız gerekiyor.

Kuruluş müdürlerimizden ve personelimizden vatandaşlarımıza karşı güler yüzlü bir yaklaşım içinde olmalarını, kanun ve yönetmelikler çerçevesinde vatandaş başvurularını hızlı bir şekilde sonuçlandırmalarını bekliyorum” dedi.

Kaya ayrıca personel yönetim sistemi, resmi yazışma kuralları, 657 sayılı devlet memuru kanunu, izin yönergesi, sağlık raporları ve personel özlük haklarına değinerek, kurumda çalışan ASDEP personeli ve hizmet alımı yoluyla çalışanların çalışma şartları hakkında da da detaylı bilgiler verdi. Hakkarihablertv.com

asp-toplanti-m.jpgasp-toplanti-1.jpg
 

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.