22 Ocak 2019
  • İstanbul6°C
  • Ankara0°C

AYDIN AYDIN’IN “KADIN ŞİDDETİNE HAYIR” ALBÜMÜ ÇIKTI

Aydın Aydın’ın “Kadın şiddetine hayır” albümü çıktı

Ünlü Türkücü Aydın Aydın "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü" hazırladığı “ Şiddete hayır, dayağa hayır” adlı eseri çıktı.

26 Kasım 2017 Pazar 13:25

Türkiye'de ilk defa hayvanlarla düet yapan ve her defasında yaptığı klip ve şarkılarla gündeme gelen Hakkarili ünlü türkücü Aydın Aydın, bu defa “25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü"  bestelediği  söz ve müziği kendisine ait  “ Şiddete hayır, dayağa hayır” adlı eseri izleyenleri duygulandırdı.

Sanatçının bestelediği  Hakkari ve Türkiye’nin farklı illerinde çekilen albümde “Şiddete hayır, dayağa hayır, cennet annelerin ayakları altındadır, kadınlar, annelerin ellerinin öpülmesi,

anneler birer çiçek ve melek, kadına el kaldırma, cahillik bir adettir. Kadınların Allah’tan bize emanettir. Kadınları aldatmayın onlar bize emanettir. Sevgi teli dururken şiddete başvurmayın. Töre cinayetleri ayırdı sevenleri “Ünlü türkücü Aydın Aydın’ın bestelediği ve bugün yayınladığı albüm sosyal paylaşım sitelerinde büyük ilgi gördü. Haber: Feyzullah Taş/Hakkarihabertv.com

 aydin-aydin-m-013.jpg

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.