21 Haziran 2019
  • İstanbul23°C
  • Ankara20°C

ÇÖLEMERİK CADDESİ'NİN PRESTİJ CADDEYE KAVUŞUYOR

Çölemerik Caddesi'nin Prestij Caddeye kavuşuyor

Hakkari Belediyesinin başlattığı “2018 Yılı Hakkari Dönüşüm Programı” kapsamındaki ‘Prestij Cadde’ uygulaması çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.

10 Eylül 2018 Pazartesi 11:51

Hakkari kent merkezindeki 'Prestij Cadde' uygulaması projesi kapsamındaki çalışmalar, şehir merkezine ayrı bir  görünüm katıyor.

Çalışmaların devam ettiği kent merkezinde, eski granit taşlar kaldırılarak yerine yurt dışından getirtilen özel granit döşendiği belirtildi.

Bulvar Caddesi  'prestij caddeye kavuşurken, Çevre yolunu prestij caddeye dönüştürmek için de ilk çalışmalar devam ediyor.

Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim çevre yolu Çölemerik Caddesi'nin Prestij Caddeye dönüştürülmesi kapsamında yapılan kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyip denetimlerde bulundu.

Çölemerik Caddesi esnaf bu güzel çalışmalardan dolayı belediye ekiplerine teşekkür ederken, prestij cadde çalışmaları ise aralıksız olarak devam ediyor. Hakkarihabertv.com

prestij-cadde.jpg


 

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.