19 Ocak 2019
  • İstanbul11°C
  • Ankara0°C

DENGBEJ SEYRANOĞLU’NUN YENİ KLİBİ ÇIKTI

Dengbej Seyranoğlu’nun yeni klibi çıktı

Hakkarili dengbêj İsmail Seyranoğlu’nun BASTON (GOPAL) isimli yeni klibi çıktı.

02 Ocak 2018 Salı 11:53

Hakkari’nin Aşağı Otluca Köyünde bir süre önce kameralar karşısına geçen dengbêj İsmail Seyranoğlu’nun BASTON (GOPAL) isimli klipi montaj çalışmalarının ardından resmi Youtube hesabından yayınlandı.  

Bestesi Nusret Marunisi’ye ait olan Baston (Gopal) klibinin yönetmenliğini Müjdat Koç, görüntü yönetmenliği ve kurgusunu Axin Adar, oyunculuğunu ise İHA muhabiri Mimar Kaya ve köy sakinlerinden Bedel Balıkesir ile eşi yapmıştı. 

Klip hakkında kısa bir açıklamada bulunan dengbêj İsmail Seyranoğlu, son olarak ele aldıkları Gopal (Baston) isimli klipin yaşlanmış ve bastona muhtaç olmuş yaşlı bir insanın hayatını anlattığını söyledi.


VİDEO İÇİN TIKLAYIN


 Seyranoğlu,” Yaklaşık bir ay önce çekimlerine başladığımız GOPAL klipimizi yayınlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Klip çalışmalarımız muhteşem bir kadroyla tamamen doğal bir ortamda çekildi.

Stran da yaşlı bir adamın tek dayanağının baston olduğuna vurgu yapılıyor. Stran 4 kıtadan oluşuyor. Klipimiz kendi Youtube kanalımızda yayınlandı.

Yöreye ait kültürel değerleri, acıları ve sevinçleri dile getirmeye devam edeceğiz. Klipte emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu. Hakkarihabertv.com

denbej-ismail-hakkari-m.jpg

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.