21 Haziran 2019
  • İstanbul21°C
  • Ankara17°C

ENGELLİ KOORDİNASYON MERKEZİNE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Engelli koordinasyon merkezine ziyaretler devam ediyor

AK Parti Hakkari İl Başkanı Emrullah Gür ve Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Raşit Güldal, Hakkâri Bedensel Engelliler Derneği Engelliler Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

10 Mart 2018 Cumartesi 16:40

 AK Parti İl Başkanı Emrullah Gür ve Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşit Güldal, Şehit Mehmet Ceyhan Caddesi üzerinde bulunan Hakkâri Bedensel Engelliler Derneği Engelliler Koordinasyon Merkezini ziyaret ettiler.

Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Mesut Keskin, Sümbül Engelliler Spor Kulübü Başkanı İlhan Ertuş, Berçelan İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Cahit Mollaosmanoğlu ve engelliler tarafından karşılanan Gür ve Güldal, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Başkan Keskin, koordinasyon merkezine Hakkari’nin önemli kurum temsilcileri ve Hakkari halkının yoğun ziyaretlerinden ziyadesi ile memnun olduklarını ifade ederek, bu ziyaretlerin özellikle dezavantajlı engellileri daha çok motive ettiğini söyledi.Haber: Feyzullah Taş

engelli-koordinasyon-merkezine-12.jpgengelli-koordinasyon-merkezine-3.jpgengelli-koordinasyon-merkezine-1.jpg

 

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.