26 Haziran 2019
  • İstanbul25°C
  • Ankara20°C

ENGELLİLER’DEN BAŞKAN EPCİM’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Engelliler’den Başkan Epcim’e teşekkür plaketi

Hakkari Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim Bedensel Engelliler Derneği Engelliler Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.

20 Temmuz 2018 Cuma 11:42

 Başkan Epcim’i Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Mesut Keskin, Sümbül Engelliler Spor Kulübü Başkanı İlhan Ertuş, Berçelan İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Cahit Mollaosmanoğlu,  dernek ve kulüp yöneticileri tarafından karşıladı.

Koordinasyon merkezinde devam eden çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi alan Başkan Epcim bir süre başkan Keskin ve yöneticilerle sohbet etti.

Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Mesut  Keskin, Belediyenin Hakkari’de yürüttüğü değişim ve dönüşüm programı kapsamında yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 Başkan Keskin daha sonra özellikle  Engellilerin Erişim ve ulaşımına yönelik  kaldırımların eğimi ve   rampa genişlikleri, görme engeller için hassas yüzey,

şehir merkezine bırakılan engelli araç park alanları, toplu taşımada engellilerin ücretsiz faydalanması konusunda Başka Epcim’in gösterdiği çabadan dolayı dernek olarak bir teşekkür plaketi takdim etti. Hakkarihabertv.com

epcim-1-003.jpgepcim-2-003.jpg
 

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.