20 Ekim 2018
  • İstanbul16°C
  • Ankara12°C

HAKKARİ EMNİYETİ 200 ÖĞRENCİYE AYAKKABI DAĞITTI!

Hakkari emniyeti 200 öğrenciye ayakkabı dağıttı!

Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü kış mevsiminin çetin geçtiği Hakkari’de, ihtiyaç sahibi 200 öğrenciye kışlık bot dağıttı.

07 Kasım 2017 Salı 11:50

İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu’nun girişimleri ile İstanbul’dan hayırsever işadamları Coşkun Melengiç, Selim Sürücü ve Metin Alan’nın katkılarıyla Hakkarili öğrencilere kışlık botlar gönderildi.

Ayakkabılar Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünün organize ettiği etkinlikle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Hüseyin Çelik Anadolu İmam Hatip Lisesindeki ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı.

Öğrenciler, kendilerine kışlık bot desteğinde bulunan İstanbul’lu işadamları Coşkun Melengiç, Selim Sürücü ve Metin Alan'a ve polis ekiplerimize teşekkür ettiler.

Etkinliğe, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Zeki Duran, Milli Eğitim Şube Müdürleri Selahattin Yüzgeç, Abdulmecit Yılmaz, Toplum Destekli Polislik Büro Amiri Halil İbrahim Avşar, polisler ve öğrenciler katıldı. Hakkarihabertv.com

emniyet-bot-yardimi-1.jpgemniyet-bot-yardimi-m.jpgemniyet-bot-yardimi-2.jpgemniyet-bot-yardimi-3.jpg

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.