28 Şubat 2020
  • İstanbul8°C
  • Ankara9°C

HAKKARİ HİVA KAHVESİ HİZMETE AÇILDI

Hakkari Hiva Kahvesi hizmete açıldı

Hakkari’de 4 kişinin istihdam edildiği “Hiva Kahvesi) adlı işyeri hizmete açıldı.

05 Aralık 2019 Perşembe 15:47

Ulvi, Umut ve Emrah kardeşler tarafından Bulvar Caddesi AHS karşısında bulunan Belediye dükkanları ikinci katında batı standartlarını aratmayan modern bir işyeri hizmete açtı.

4 kişinin istihdam edildiği  “Hiva Kahvesi” adlı işyerinin açılışı  Hakkari eski Durankaya Belde Belediye Başkanı ve Slehi Aşireti Kanaat Önderi Fatih Keskin, Hatso Başkanı Servet Taş, İşadamı Nevzat Kazak tarafından yapıldı.

Hakkari’de her geçen gün yeni işyerlerinin açılması mutluluğunu yaşadıklarını belirten Hatso Başkanı Servet Taş, Ulvi, Umut ve Emrah kardeşler tarafından 4 kişinin istihdam edildiği yeni bir işyerini hizmete açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.


FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN


Kanaat önderi Fatih Keskin ise, fabrikaların olmadığı ve işsizliğin her geçen gün arttığı Hakkari’de yeni işyerlerinin açılmasının gururunu yaşadıklarını belirterek işletme sahibi Ulvi, Umut ve Emrah kardeşlere teşekkür ederek bul kazançlar diledi.

Hiva Kahvesi adlı işyerinin sahipleri Ulvi, Umut ve Emrah kardeşler ise Hakkari’nin hizmetin en iyisine layık olduğunu belirterek, herkesi yeni işyerlerine beklediklerini söylediler. Açılışa katılan çok sayıda davetliye ikramlar yapıldı. Hakkarihaübertv.com

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.