28 Şubat 2020
  • İstanbul8°C
  • Ankara9°C

HAKKARİ İYİ PARTİ İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

Hakkari İyi Parti istişare toplantısı yaptı

Hakkari İyi Parti İl Teşkilatı Yüksekova Selahattin Eyyubi Kültür Merkezinde il, ilçe teşkilatları istişare ve üye katılım toplantısı gerçekleştirdi.

01 Aralık 2019 Pazar 10:39

Başkan Yorulmaz’ın göreve başlamasıyla birlikte son 6 ayda üye sayısını üç kat arttıran İyi Parti Hakkari İl Teşkilatı Yüksekova ilçesinde toplandı.  Toplantı nedeniyle ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından çevrede yoğun güvenlik önlemleri aldı.

Burada İl, ilçe teşkilatları ve parti üyeleri ile bir araya gelen Başkan Yaşar Yorulmaz, Hakkari il genelinde üye sayılarını arttırdıklarını belirterek, İyi Partinin Türkiye’de her gün daha çok büyüdüğünü ve iktidara yürüdüğünü söyledi.

Başkan Yorulmaz,” Yüksekova Selahattin Eyyubi Kültür Merkezinde il, ilçe teşkilatları istişare ve üye katılım toplantısı yaptık. Toplantıya katılan herkese teşekkür ediyorum.  İyi Partinin kısa sürede Türkiye’de iğime kazanmıştır.

Milletimizin, adaletten yoksun, devlet gücüyle hareket eden siyasi hegemonyaları değiştirme gücü var. Bu güçle milletimiz, demokrasiden sapmadan, Türkiye’nin önünü açmaya karar vermiştir.

Milletimiz, kararmakta olan ufkumuzu, “İyilik Güneşi” ile aydınlatarak ileriye bakmaya azimlidir. Milletimiz, yeni bir siyasal hareketle, yeni bir iktidarla, güçlü bir Türkiye yoluna devam etmek niyetini açıkça beyan etmektedir.

Partimiz, milletimizin bu beyanına kayıtsız kalmayan kurucularımızın aldığı tarihi sorumlulukla kurulmuştur.

Özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, komşuları ile barış içerisinde, istikrarlı ve öngörülebilir bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık, ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir Türkiye hayali ile yol çıktık” dedi.

İstişare toplantısının ardından Başkan Yorulmaz, il, ilçe teşkilat üyeleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Yorulmaz, ayrıca toplantı boyunca yoğun güvenlik önlemleri alan güvenlik güçlerine ise bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti. Hakkarihabertv.com

untitled-1-008.jpg3-291.jpg2-378.jpg1-327.jpg

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.