21 Ekim 2018
  • İstanbul19°C
  • Ankara17°C

HAKKARİ KIZILAYI ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRDİ

Hakkari Kızılayı öğrencileri bilgilendirdi

Hakkâri Kızılay Şubesi Başkanlığı tarafından başlatılan Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında öğrencileri bilgilendirdi.

07 Kasım 2017 Salı 13:34

Hakkâri Kızılay Şubesi Başkanlığı tarafından 29 Ekim- 4 Kasım tarihleri arasında 1941 yılından beri kutlanan Kızılay Haftası, kutlama etkinlikleri kapsamında Kızılayın tanıtımı, Kızılayın faaliyetleri ve farkındalık oluşturmak maksadıyla Hakkari Merkezde bulunan başta Anaokul olmak üzere ilk orta ve lise düzeyinde okullarımızda ilk defa programlar düzenledi.

 Programda çeşitli görsel ve materyallerle  Kızılayın faaliyetleri olan Kan ve sağlık hizmetleri , afet müdahale, göçe maruz kalan insanlara insanı yardım faaliyetleri, sosyal yardım faaliyetleri ve gençlik hizmetleri noktasında bilgilendirmeler yapıldı.

Kızılay Hakkari Şubesi Başkanı Recep Bozkurt, Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında okullardaki bilgilendirmelerin çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Hakkarihabertv.com. Feyzullah Taş

kizilay-1-002.jpgkizilay-2-002.jpg

kizilay-iha-3-001.jpg

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.