22 Temmuz 2019
  • İstanbul29°C
  • Ankara28°C

HAKKARİ POLİSİ ÇOCUKLARI BİLGİLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Hakkari polisi çocukları bilgilendirmeye devam ediyor

​ Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ile Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü ekipleri “ Biz Bir Aileyiz” projesi kapsamında Kur’an kursu öğrencilerini ziyaret ederek, doğru kaynakların paylaşılması hakkında deta

10 Ağustos 2018 Cuma 12:07

Bir süreden beriden Hakkari’deki değişik camilerde Kuran Kursuna katılan çocukları ziyaret ederek onlarla yakında ilgilenen Hakkari polisi çocuklara “Boğulma, kaçırılma olayları ile 115 Polis İmdat hattı hakkında detaylı bilgiler vermeye devam ediyor.

“Biz Bir Aileyiz” projesi kapsamında Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, TDP Şube Müdürlüğü ile birlikte Polis halk ilişkilerini geliştirmek adına ve çocuklarla doğrudan irtibat kurarak doğru kaynakların paylaşılması adına Hakkari merkezindeki camileri ziyaret ettiler.

Camileri ziyaret eden polis ekipleri Kuran Kurslarına katılan çocuklarla bir araya geldiler. Burada çocuklarla yakından ilgilenen polis memurları çocuklarla olan diyaloglarını geliştirmek için kendilerine oyuncak araba ve bebek hediye ettiler.

Polis ekiplerinin yakından ilgilendiği çocuklar ise, bu güzel bilgilendirme ve kendilerine dağıtılan hediyelerden dolayı polis ağabeylerine teşekkür ettiler. Haber: Feyzullah Taş

img_8726.jpgimg_8727.jpgimg_8731.jpgimg_8729.jpgimg_8732-001.jpgimg_8733.jpgimg_8735.jpg

 

 

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.