26 Haziran 2019
  • İstanbul25°C
  • Ankara20°C

HAKKÂRİ SPORDA YENİ BİR SAYFA!

Murat Taş

12 Eylül 2018 Çarşamba 13:58

Hakkâri gençlik ve sportif faaliyetler spor kulübü Hakkari sporunda yeni bir sayfa açıyor.

Hakkâri’nin 2.Lig mücadele ettiği sezonun ardında ilk kez Hakkâri’de futbol adına ciddi bir oluşuma tanıklık ediyor.

Basetbol, veleybol ve farklı bıranşlarda faaliyet gösteren Hakkâri sportif faaliyetler futbolda ilimizi en üst seviyede ve profesyonel takım olma yolunda, güçlü bir futbol takımı kurarak hepimizi şimdiden heyecanlandırmıştır.

Sayın Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak’ın katkıları ile Hakkarispor yeni bir sayfa açıyor. Sayın valimizin spora verdiği destek ve katkılarından dolayı Hakkari halkı adına teşekkür ediyorum.

sportif-faaliyetler-d.jpg

Hakkâri eski il hakem kurulu ve ulusal hakem gözlemcisi Turan Şimşek başkanlığı ve yönetimi ile Fenerbahçe, Antalyaspor, Sarıyer takımlarında futbolculuk yapmış şampiyonluklar yaşamış  profesyonel ve tecrübeli, yetenekli sporcu kadrosuyla ilimiz Hakkâri’de futbolun en üst seviyesine çıkartmak için yola çıkmış bulunmaktadırlar.

Sportif faaliyetler spor kulübünün tek amacı ilimizdeki sportif faaliyetleri en üst seviyelere çıkartmak için canla başla çalışmalarına aralıksız devam etmekte.

 Hakkâri Sportif faaliyetlerin ilimizde başarılı olacağını tüm yüreğimle inanıyor ve sonuna kadar yanlarında olduğumuzu bu konuda Hakkâri halkı ve sporseverlerin bu güzel oluşuma destek olmasını dilerim.

Hakkâri sportif faaliyetler spor kulübünün tüm detaylarını ünümüzdeki günlerde ve haftalarda Hakkâri haber TV sitemizde takip edebilirsiniz.

Bizi izlemeye ve takip etmeye devam edin.   

sportif-faaliyetler.jpg

 

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.