19 Kasım 2018
  • İstanbul16°C
  • Ankara16°C

HAKKARİ'DE ASFALT YOLLA GELEN ÇİFTE SEVİNÇ!

Hakkari'de asfalt yolla gelen çifte sevinç!

Hakkari Sümbül Mahallesi Tekser konutları sakinleri yollarının asfaltlanma ile birlikte çifti mutluluğu bir arada yaşadı.

06 Kasım 2017 Pazartesi 12:24

Belediye Başkanlığının hazırladığı "2017 Hakkari Dönüşüm Programı" kapsamındaki çalışmalar sürüyor.

Kent merkezinde tahrip olan birçok yolu ilk kez bitümlü sıcak karışımı (BSK) asfalt ile yenileyen Hakkari Belediye Başkanlığı ekipleri Sümbül Mahallesi Tekser konutları içindeki yolları da asfaltlanması mahalle sakinlerini sevindirdi.

Hakkari-Van karayolu üzerinde buluna Sümbül Mahallesi Tekser konutları içindeki bağlantı yollarının akşam saatlerinde asfaltlanması mahalle sakinlerini sokağa döktü. Mahalle sakinleri bir taraftan asfalt çalışmalarını izlerken diğer taraftan ise Koçkaya ailesinin kına gecesinin aynı caddede yapılması konut sakinlerine çifti mutluluk yaşattı.

Asfalt çalışmalarını izleyen Tekser sakinleri daha sonrada Koçkaya ailesinin kına gecesine katılarak davul zurna eşliğinde eğlendiler. Bir taraftan asfalt, diğer taraftan ise kına gecesi mutluluğu yaşayan mahalle sakinleri kendilerine çifte mutluluk yaşatan belediye yetkililerine teşekkür ettiler.Davetliler daha sonra asfaltlanan caddede hatıra fotoğrafı çekerek, yollarının ilk defa asfaltlandığını söylediler. Hakkarihabertv.com

tekser-asfalt-m.jpgtekser-asfalt-1.jpg

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.