28 Eylül 2020
  • İstanbul23°C
  • Ankara21°C

HAKKARİLİ ÖĞRENCİLER ŞÖLENDE BULUŞUYOR,,,

Hakkarili öğrenciler şölende buluşuyor,,,

Yapılması düşünülen piknik şöleni Soma faciası dolayısıyla ertelenmişti.

21 Mayıs 2014 Çarşamba 18:12

İstanbul'da eğitim gören yüzlerce üniversiteli gencimiz piknik şöleninde buluşuyor. İstanbul Hakkarililer Derneği ve öğrenci gurubunun ortaklaşa tertipledikleri geleneksel piknik şöleni 24 Mayıs cumartersi günü yapılacaktır.

Öğrenci konseyi konuyla ilgili şu görüşlere yer verdi; "Yoğun ve yorucu bir eğitim-öğretim yılını geçirdik. Birbirimizi de çok ihmal ettik. Halayımızı ve yerel yemeklerimizi bile özledik. Bu şölene katılmak isteyen kardeşlerimiz bize şu telefonlardan ulaşmalıdır. 0541.3889863 (Bülent GÜL), 05416975445 (Nurettin SEVEN)"

Öte yandan kötü hava koşulları ve Soma olayları yüzünden dört haftadır ertelenen ve İzmir Hakkarililer Derneğinin organize ettiği piknik şöleni de 25 Mayıs pazar günü Gölet tesislerinde yapılacaktır. İstanbul ve İzmir'de piknik şölenine katılacak tüm hemşerilerimize bol eğlenceler diliyoruz. Hakkarihabertv.com

 

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.