13 Aralık 2018
  • İstanbul3°C
  • Ankara0°C

KANKA POLİS"155 POLİS İHBAR HATTINI ANLATTI"

Kanka polis"155 polis ihbar hattını anlattı"

Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri ‘Kanka Polis’ ile Hacı Sait Şen İlkokulu ziyaret edilip, öğrencilere ‘155 Polis İhbar Hattını" anlattı.

04 Kasım 2017 Cumartesi 13:35

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Polis-Halk ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla çalışmaları kapsamında etkinliklerini sürdürüyor.

Bu kapsamda Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ‘Kanka Polis’ ile Hacı Sait Şen İlkokulu ziyaret edilip, öğrencilere ‘155 Polis İhbar Hattımız’ anlatıldı. Müzik eşliğinde çocuklarla birlikte oyunlar oynandıktan sonra meyve suyu dağıtılıp hatıra fotoğrafı çekildi. Yapılan ziyaret öğrencilere başarılar diledi.

Ayrıca ÇOGEP Aydınlık Yarınlar Projesi kapsamında YGS-LYS hazırlık kursunu sürdüren Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü öğrencilerin polis-halk ilişkilerini daha da güçlendirme, projenin işleyiş süreci ve tanıtımı ile çocukların geleceğini belirlemede birlikte hareket etmek ve aynı zamanda Devlet ve Toplum arasındaki ön yargıların aşılması amacıyla hareket edilerek öğrencilerin evlerine ziyaretlerin devam ettiği belirtildi. Hakkarihabertv.com

3-089.jpg
 

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.