22 Ekim 2018
  • İstanbul19°C
  • Ankara15°C

KUPAYI ŞEHİT MESLEKTAŞLARINA ARMAĞAN ETTİ

Kupayı şehit meslektaşlarına armağan etti

Hakkari'de görev yapan özel harekat polisi ve Karate Milli Takımı sporcusu Necati Pınarbaşı, kazandığı kupayı şehit meslektaşlarına armağan etti.

30 Aralık 2017 Cumartesi 11:33

Özel harekat polisi ve Karate Milli Takımı sporcusu 26 yaşındaki Pınarbaşı, yurt içinde ve yurt dışında katıldığı şampiyonalarda birçok başarı elde etti.

Pınarbaşı katıldığı turnuvalarda kazandığı bir kupayı, şehit meslektaşlarına armağan etti.

Bu kapsamda İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşit Güldal ile Özel Harekat Şube Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdi.

Burada milli sporcu Pınarbaşı ile bir süre sohbet eden Dilberoğlu, "Bu çocuklar hem vatan savunmasında hem de asayiş hizmetlerinde gösterdikleri üstün başarı ile bizi gururlandırdıkları gibi spor alanında da dünya çapında temsil ediyorlar" dedi.

Güldal ise Pınarbaşı'nın başarısıyla onurlandıklarını ifade ederek, "Sayın Dilberoğlu geldiği günden beri spor ve kültürel etkinlikler konusunda bizlere çok büyük destek vermiştir. Biz de bu sporcularla inşallah Avrupa ve Dünya şampiyonları çıkaracağız" şeklinde konuştu.

Pınarbaşı da kupasını tüm şehitler ve şehit ailelerine armağan ettiğini söyledi. Hakkarihabertv.com

2-126.jpg

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.