21 Ekim 2018
  • İstanbul19°C
  • Ankara13°C

KYK BURS BAŞVURU SONUÇLARI 2017

KYK burs başvuru sonuçları 2017

Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği KYK bursu sonuçları heyecanlı bekleyiş başladı. 2 hafta önce biten KYK burs başvuruları her an açıklanabilir.

02 Kasım 2017 Perşembe 19:12

Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği KYK bursu sonuçları heyecanlı bekleyiş başladı. 2 hafta önce biten KYK burs başvuruları her an açıklanabilir. 

KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Burs başvurularını gerçekleştirilen öğrenciler, büyük bir heyecanla burs kazanıp kazanmadığını araştırıyor. Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından ihtiyacı olan öğrencilere yönelik sağlanan burs imkanından faydalanmak isteyen öğrenciler, 16-24 Ekim 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmiş, heyecanla sonuçları beklemeye başlamıştı.


KYK BURS SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN


Geçtiğimiz senelere göre burs başvuru sonuçlarının açıklanması için son virajlar. Peki, KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? 2017 KYK burs sonuçları nereden duyurulacak? 

KYK BURS SONUÇLARI NEREDEN DUYURULACAK?

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından düzenlenen burs başvuru sonuçları, KYK'nın https://sonuc.kyk.gov.tr/ resmi internet sitesi üzerinden duyurulacak.

KYK BURS BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KYK burs başvuru sonuçları her an açıklanabilir. Geçtiğimiz haftalarda biten başvuruların sonuçları her an açıklanabilir. KYK burs sonuçları açıklandığı andan itibaren haberimizden öğrenebilirsiniz.

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.