25 Haziran 2019
  • İstanbul25°C
  • Ankara22°C

MADDE BAĞIMLILIĞINA VE OBEZİTEYE..HAYIR…..

Murat Taş

26 Mart 2015 Perşembe 11:52

Hakkâri Haber TV öncülüğünde geleneksel hale gelen kurumlar arası halı saha futbol turnuvasının bu senede ilimizin nadide futbolcu olan rahmetli Lokman KOYUN anısına düzenlemekteyiz.

Her sene olduğu gibi yine katılım fazla idi. Öyle ki, turnuvanın kura çekiminden sonra yoğun talepler devam etti ve talepte bulunan takımlar turnuvaya katılamadılar.

Her yıl düzenlemiş olduğumuz kurumlar arası turnuvanın kaynaşma ve dostluktan öteye toplum yararına olan mesajları tüm kitleye, gençlere duyurmak, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için bu yılki turnuvamıza Hakkari Sağlık İl Müdürlüğünün destek ve katkılarıyla madde bağımlılığına, obezite, ve kötü alışkanlıklarla mücadele etmek amacıyla bizlerde katkı sağlamak istedik.

Turnuvamız yerel ve ulusal basında büyük bir ilgi gördü. Bu yüzden katkı sunan Hakkâri Sağlık İl Müdürümüze ve personellerine sonsuz teşekkürler ederim.

Umarım bu türlü toplum yararına sporculara verilen mesajların devamı gelir. Bu konuda Sayın Valimize, Belediye Başkanımıza ve Hakkâri’de görev yapan tüm kurum amirlerimize, iş adamlarımıza ve halkımıza bu türlü aktivitelere destek olmalarını istiyoruz.

 Turnuvamıza yoğun ilgi gösteren tüm kurumlarımıza ve çalışanlarına şimdiden başarılar diler. Barış, kardeşlik ve dostluk, çentilmelik havasında geçmesi dileğiyle.

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.