28 Şubat 2020
  • İstanbul8°C
  • Ankara9°C

VALİ YARDIMCISI GÖLBAŞI’DAN KÜLTÜR VE AİLE KADIN MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Vali Yardımcısı Gölbaşı’dan Kültür ve Aile Kadın Müdürlüğüne ziyaret

Hakkari Vali Yardımcısı Belediye Başkan Yardımcısı Aziz Gölbaşı, Hakkari Belediyesi Aile Kadın ve Kültür Müdürlüğünü ziyaret ederek yapılan çalışmalar ve yeni projeleri hakkında bilgi aldı.

07 Kasım 2019 Perşembe 09:22

Hakkari Vali Yardımcısı Belediye Başkan Yardımcısı Aziz Gölbaşı,  Hakkari Aile Kadın ve Kültür Müdürlüğünü ziyaret ederek yapılan çalışmalar ve yeni projeleri hakkında bilgi aldı. 

  Vali Yardımcısı Aziz Gölbaşı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşit Güldal, Altay Caddesi üzerinde bulunan eski adı Hakkari Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve yeni adı Hakkari Aile Kadın ve Kültür Müdürlüğünü ziyaret etti.

 Vali Yardımcısı Gölbaşı, Hakkari Aile Kadın ve Kültür Müdürü Ayhan Tunç, Reng-i Hakkari sanat topluluğu ekibi ve kursiyerler tarafından karşılandı. Müdür Ayhan Tunç, Vali Yardımcısı Gölbaş’ya yapılan çalışmalar ve yeni yapılacak projeler hakkında bilgi verdi.

  Hakkari Belediyesi Hakkari Aile Kadın ve Kültür Müdürlüğü çalışanları Ümmühan Keskin ve Yasemin Önal “Kadın ve aile birimi çalışmaları”, Kültür ve sosyal isler müdürlüğü Reng-i Hakkari Münir Beyter, yapılan ve yapılacak çalışmalar, Yakup Aktaş Sportif Faaliyetler ve Çocuk Oyun Merkezi adına Mizgin Mollaahmetoğlu ve Diyar Kaplan ise yapılan çalışmalar ve yeni projeleri hakkında slayt gösterimleri ile brifing verdiler.

  Yapılan slayt gösteriminin ardından Vali Yardımcısı Gölbaşı ve beraberindekiler, Erbane, gitar, Reng-i Hakkari ve bağlama dalında kurs gören öğrencileri ziyaret etti.

  Hakkari Vali Yardımcısı Belediye Başkan Yardımcısı Aziz Gölbaşı,  Hakkari valiliği olarak kültürel ve sosyal faaliyetlere büyük önem verdiklerini belirterek, Hakkari Aile Kadın ve Kültür Müdürlüğü çalışmalarının takdirle şayan olduğunu ve desteklemeye davam edeceklerini söyledi. Feyzullah Taş

hakkari-aile-kadin-merkezi-5.jpg

hakkari-aile-kadin-merkezi-1.jpghakkari-aile-kadin-merkezi-2.jpghakkari-aile-kadin-merkezi-3.jpg
 

Yorumlar
YASAL UYARI: Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hakkarihabertv.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.