Hakkari Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Belediye Çocuk Oyun ve Kültür Merkezinde etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Vali ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, Vali Yrd./Belediye Başkan Yrd. Mustafa Berat Kasımoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Hamit Zibek ve özel eğitim okulu öğrencileri katıldı.
. Vali Akbıyık, Çocuk Oyun ve Kültür Merkezinde eğlenen çocuklarla yakından ilgilendi ve birlikte oyun oynadı.
Öğrenci aileleri bu güzel etkinliği düzenleye Hakkari belediyesine teşekkür etti. Hakkarihabertv.com
![fjc5uyexeaal-rz.jpg](https://www.hakkarihabertv.com/d/other/fjc5uyexeaal-rz.jpg?fake=1670064213)
![fjc5ve-xoaaffhk.jpg](https://www.hakkarihabertv.com/d/other/fjc5ve-xoaaffhk.jpg?fake=1670064213)
![fjc5vjvxkaatb0e.jpg](https://www.hakkarihabertv.com/d/other/fjc5vjvxkaatb0e.jpg?fake=1670064213)