Olayda hayatını kaybeden Mersin nüfusuna kayıtlı Jandarma Piyade Er Ahmet İnce`nin cenazesi helikopterle Hakkari Askeri Hastanesi`ne kaldırılırken, yaralı asker de aynı hastanede tedavi altına alındı.
Jandarma Piyade Er Ahmet İnce`nin Mersin`in Mut ilçesine bağlı Hacınuhlu Köyü`nde yaşayan ailesine haberi İlçe Jandarma Komutanlığı yetkilileri bildirdi. Haberi alan baba Yunus İnce ile anne Emine İnce gözyaşlarına boğuldu. (iha)